HAKKIMIZDA

YÖNETİM

Prof. Dr. Selami Sözer

Peyzaj Mimarı

Sedat Sözer

Yüksek Mimar

Azmi Sözer

İnşaat Yüksek Mühendisi

Zeynep Sözer

İç Mimar

Alparslan Sözer

Yüksek Mimar

Nilden Sözer

Mimar

SOZER GROUP, mimari çözüm üretmede, kaba ve ince işlerin uygulamasında bugüne kadar izlediği çizginin temelindeki mükemmel kalite anlayışından hareketle, Türkiye İnşaat Sektörünün önde gelen inşaat şirketlerinin ve mimarlık ofislerinin her zaman " Çözüm Ortağı " olmayı hedeflemiştir. Uygulama projeleri dahil, uygulamaya ait her türlü çalışma en küçük detaya kadar tarafımızdan hazırlanmakta ve inşaat bitimine kadar teknik kadromuz ve ekiplerimizce takip edilmektedir. Böyle bir çözüm ortaklığının " Süreklilik ve Kalite " esasına dayandırılması gerektiği inancıyla sunulacak hizmetlerin " Anahtar Teslim Çözüm " anlayışıyla bütünleştirilmesine önem vermektedir. Dünyadaki inşaat ve malzeme sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, yeniliklerin en hızlı şekilde mimari çözümlere aktarılmasını sağlarken, çağdaş çalışma ve yaşam mekanlarının geliştirilmesinde öncü olmayı hedeflemektedir. Bu hedeflere Türkiye İnşaat Sektöründeki mimari uygulama birikimine katkıda bulunmak da grubumuzun vizyonunu oluşturmaktadır. Teknik kadro ve ekiplerimizce uygulamanın " NASIL " sorusuna cevap aranırken, çağın geldiği son teknolojileri kullanarak, kaliteden ödün vermeden, çağdaş modern, kullanışlı alanlar ve mekanlar üretmek ve sonuca estetik ve ekonomik şekilde ulaşmak grubumuzun temel prensibidir.


SÖZER GROUP ‘ un temel prensipleri, çözüm ortaklığı içinde olduğu firmanın ve yatırımcının ve kullanıcının fiziksel, sosyal ve ekonomik gereksinim ve taleplerini doğru algılayıp, bu doneleri malzemeye yönelik bilgi ve kompozisyon becerisi ile birleştirerek, fonksiyonel özgün projeler ve mekanlar yaratmaktır. SÖZER GROUP ‘ un yaptırılan uygulamalardaki tüm fonksiyonları belirli işlevsel ve biçimsel kıstaslar süzgecinden geçirerek, sağlanacak konforun günümüz kullanım koşullarına adapte olmasını sağlayıp, yatırımın kısa ve uzun dönemde geri dönüş gereksinimlerini algılayarak, çözüm ortağını bu yönde mesleki deneyimleriyle yönlendirmek vizyonu dahilindeki ana uğraşlarından biridir.


SÖZER GROUP ‘ un çıkış noktası, uygulamaya başlarken istenilen çözüm için ekip ve malzemeleri tanımlamak adına çok yönlü araştırma yaparak, proje ve bütçe kriterlerine en uygun seçimi yapmak, kullanım, servis – bakım, ekonomi, temin ve tedarik, estetik ve kalıcılık özelliklerini birleştirebilen ekip ve malzemelerle çözüm üretmek ve çalışmalarında çağın gereksinimlerini yansıtacak kadar evrensel uygulama estetiğini çözüm ortağının hizmetine sunmaktır.


En derin saygılarımızla.

SÖZER GROUP

SERTİFİKALAR

ISO 9001

ISO 10002

ISO 14001

ISO 45001